کارخانه سینما سینمای موسیقی مراسم ها

کارخانه: سینما سینمای موسیقی مراسم ها سینمایی بازیگران تلویزیون تلویزیون سامان مقدم اهالی سینما مهران مدیری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری به ماچه مربوط که خواننده‌ای را نشان دادیم که شعر دیگران را کپی می‌کند؟ / صداوسیما

روزنامه جام جم متعلق به صداوسیما در باره حاشیه های ایجاد شده است اطراف حمید هیراد(خواننده ) نوشت:خیلی ها هم در میان دعواهای شاعران و حمید هیراد از آب گل آلود م

به ماچه مربوط که خواننده‌ای را نشان دادیم که شعر دیگران را کپی می‌کند؟ / صداوسیما

صداوسیما: به ماچه مربوط که خواننده ای را نشان دادیم که شعر دیگران را کپی می کند؟

عبارات مهم : قضاوت

روزنامه جام جم متعلق به صداوسیما در باره حاشیه های ایجاد شده است اطراف حمید هیراد(خواننده ) نوشت:خیلی ها هم در میان دعواهای شاعران و حمید هیراد از آب گل آلود ماهی گرفتند و صدا و سیما را هم در اتفاقاتی که رخ داد، مقصر دانستند. حال با هم مروری به ماجراهای این اتفاق در برنامه های رسانه ملی داشته باشیم و خودمان قضاوت کنیم.

ابتدا حمید هیراد در برنامه دورهمی مهمان مهران مدیری شد و آنجا گفت وقت چندانی جهت کتاب خواندن ندارد، ولی کتاب های باباطاهر را در کتابخانه دارد. کمی بعدتر در برنامه تلویزیونی پر مخاطب «چشم شب روشن» از شبکه چهار، علیرضا بدیع خطاب به هیراد گفت: «کسانی هستند که کتاب می خوانند و می توانند شعر مولانا و فلان شاعر زن خراسانی را از شعر ایشون تشخیص بدهند و متوجه کلاژ ایشان بشوند» . بعد هم صابر قدیمی در برنامه «ساعت 25» شبکه پنج همین عنوان را به صورت طنز بیان کرد که فایل های تصویری هر سه برنامه را می توان با یک جست و هوا راحت در اینترنت پیدا کرد.

برنامه های تلویزیونی هم وقت معرفی حمید هیراد را فراهم کرده و هم این امکان را در نظر گرفتند تا شاعران در دیگر برنامه ها هم که شده است به بیان نقدهایشان نسبت به عملکرد نادرست این خواننده جوان بپردازند. در واقع در آنچه رخ داد شاهد بودیم اطلاعات به صورت براق میان مردم و شاعران و اهالی رسانه رد و بدل شد و حتی نخستین نقدهای جدی هم که به عملکرد این خواننده وارد شد و مورد توجه مردم قرار گرفت، در رسانه ملی مطرح شد. ضمن این که ما هم در میانه اسفند سال گذشته در گزارشی با تیتر «خواننده های همه فن حریف» به این عنوان پرداخته بودیم. حالا قضاوت با شما، خودتان ببینید این انتقادات با توضیحاتی که ارائه شد منطقی است یا نه؟

به ماچه مربوط که خواننده‌ای را نشان دادیم که شعر دیگران را کپی می‌کند؟ / صداوسیما

واژه های کلیدی: قضاوت | برنامه | برنامه | خواننده | خواننده | صداوسیما | رسانه ملی | اهالی رسانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs